plakat _MIEDZYZDROJE_2017Jubileusz pracy Andrzeja Pągowskiego, teatralne zaproszenie do świata Poli Negri, sesja autografowa z bohaterami “Młodych wilków”, w końcu muzyczne zakończenie dnia z Pawłem Małaszyńskim i Kasią Stankiewicz – tak zapowiada się drugi dzień Festiwalu Gwiazd.
Co za głos! Zbigniew Suszyński to aktor dubbingowy, telewizyjny i teatralny. Z najmłodszą festiwalową publicznością spotka się podczas czytania bajek na skwerze rekreacyjnym (godz.11:00). Kolejny punkt programu to sesja autografowa, w ramach której do Zbigniewa Suszyńskiego dołączą Piotr Szwedes i Jarek Jakimowicz – wspólnie będziemy wspominać pracę na planie “Młodych wilków”. Ten film festiwalowa publiczność obejrzy o północy w ramach Kina pod Gwiazdami.
W samo południe swoją działalność rozpoczyna Cafe Lotto – to jedno z miejsc, gdzie codziennie będzie można spotkać się i porozmawiać z gwiazdami.
Spektakle teatralne zainauguruje “Noc gwiazdy” z Justyną Sieńczyłło i Marzeną Trybałą. To opowieść o życiu Poli Negri. Przedstawienie prezentuje fenomenalny warsztat aktorski i wokalny obu aktorek.

Na Festiwal wraca Andrzej Pągowski. Po raz kolejny przygotował festiwalowy plakat. Punktualnie o 15:00 w Hotelu Aurora odbędzie się jubileusz 40-lecia jego pracy artystycznej.

Alicja Myśliwiec