plakat _MIEDZYZDROJE_2017Rywalizacja, sportowe emocje, spotkania z gwiazdami – tak zapowiada się kolejny dzień Festiwalu.
Już o 11:00 w ramach cyklu „Gwiazdy dzieciom” na skwerze rekreacyjnym pojawi się Piotr Zelt. Z Reprezentacją Artystów Polskich spotkamy się o 13:00 podczas sesji autografowej. Tradycyjny mecz Artyści/Samorządowcy już dziś o 18:00 na Stadionie Miejskim. W roli komentatora w tym roku pojawi się Dariusz Szpakowski.
O 14:00 czeka nas kolejna odsłona cyklu „Gwiazdy Bestsellerów”. Tym razem gościem będzie specjalistka od trudnej miłości – Katarzyna Grochola. Z kolei o 21:00 publiczność spotka się z Marcinem Wolskim.
W programie teatralnym warto zwrócić uwagę na spektakl „Ludzie inteligentni” w reżyserii Olafa Lubaszenko. Nie ma nudnych związków. Są tylko mało kreatywni partnerzy. Na szczęście bohaterowie sztuki Fayeta to ludzie inteligentni, dlatego, kiedy ich związek wkracza w nieciekawą fazę dojrzałej harmonii, potrafią znaleźć sposób na wyjście z impasu.
40-lecie pracy zawodowej świętuje z nami Dorota Stalińska. Recital „Ratuj się, kto może” ze specjalnym udziałem Beaty Poźniak, artystki, która odciśnie swoją dłoń na Alei Gwiazd już dziś o 17:00.
Pamiętajcie również o spotkaniach w „Cafe Lotto” i charytatywnej aukcji na rzecz Dominika z Międzyzdrojów, którą poprowadzi Jarosław Skoczeń.
Dzień zakończymy w „Kinie pod gwiazdami”, oglądając film „Młode wilki ½”.