plakat _MIEDZYZDROJE_2017Muzyczny maraton z udziałem najbardziej utalentowanych artystów polskiej sceny już 5 lipca rozpocznie kolejną edycję Festiwalu Gwiazd. Pomysłodawcą koncertu jest Roman Wojciechowski – Pazur. Zaprosił do współpracy artystów, którzy zaprezentują festiwalowej publiczności znane piosenki w zaskakujących aranżacjach.
W programie koncertu znalazły się takie piosenki, jak „Rolling in the deep”, „Stairway to heaven” czy „Simply The Best”.  To muzyka, która pobudza wyobraźnie i nikogo nie pozostawia obojętnym. Charyzma artystów i niezwykłe interpretacje sprawią, że w znanych hitach zakochamy się na nowo.  Muzyka nie uznaje kompromisów. Jest albo dobra, albo nie – podkreśla Roman Wojciechowski-Pazur, który zdecydował o kształcie widowiska i wyselekcjonował piosenki.
Koncert nie jest biletowany. Podczas wieczoru otwarcia organizatorzy Festiwalu będą zbierać datki na wsparcie Dominika z Międzyzdrojów. W końcu muzyka najmocniej wpływa na emocje i otwiera serca.
Kto pojawi się na scenie i jakie piosenki zaśpiewa? Zapraszamy Was do wspólnej konkursowej zabawy. Już 4 maja na stronie Festiwalu Gwiazd pojawi się lista wykonawców. Wasze zadanie będzie polegało na połączeniu artystów z utworami, które zaśpiewają. Do wygrania karnety na 22.Festiwal Gwiazd. Już teraz zapraszamy do wspólnej zabawy.

Alicja Myśliwiec