Trud włożony w programowanie i przygotowanie 22.Festiwalu Gwiazd doceniła Telewizja Polska. Po raz kolejny zdecydowała się na objęcie wydarzenia opieką patronacką. Relacje z najważniejszych wydarzeń i rozmowy z gwiazdami będziecie mogli oglądać na wszystkich antenach TVP. Anteną wiodącą jest TVP2. Szczegółowe informacje pojawią się niebawem na www.festiwalgwiazd.com.

godlo_TVP_OK

W dniach od 5 do 9 lipca Międzyzdroje odwiedzą najbardziej uznane nazwiska polskiej kultury. Zasłużeni zostawią swoje ślady na kultowej już Alei Gwiazd. Po raz drugi głos zostanie oddany również widzom. Do typów Kapituły Programowej dołączy aktor/aktorka wybrany w ramach plebiscytu „Idol Publiczności”.

Od lat w programie imprezy znajdują się najciekawsze teatralne kreacje aktorów, których znamy z małego lub wielkiego ekranu. Znakiem rozpoznawczym stała się również kameralna atmosfera wakacyjnego kurortu, z której Międzyzdroje słyną w całej Polsce. Codzienne spotkania z fanami, spacery brzegiem morza i podziwianie atrakcji województwa zachodniopomorskiego na stałe wpisało się w letni harmonogram najbardziej znakomitych postaci sceny i estrady.

Kto odwiedzi Festiwal w tym roku? Już niebawem organizatorzy ujawnią kolejne nazwiska.