Medialny 23. Festiwal Gwiazd

Patronat medialny nad 23. Festiwalem Gwiazd objęła Telewizja Polska. Już od jutra przez cały weekend w TVP2 relacje na żywo z Międzyzdrojów w programie „Pytanie na Śniadanie” przeprowadzi Mateusz Szymkowiak. A o tym co działo się podczas trwania festiwalu wszyscy możemy się przekonać oglądając w poniedziałek 9. lipca o godz. 18:35, reportaż z festiwalu, też na kanale TVP2.
Wszystkich, którzy nie mogą oglądać, zapraszamy do słuchania radiowej Jedynki oraz Trójki Polskiego Radia.
Radiowa Trójka od czwartku 5 lipca br. ustawiła swój namiot przy hotelu Amber Baltic, gdzie codziennie prowadzone są audycje na żywo. Ciekawostką jest piątkowa „Lista Przebojów Programu 3” prowadzona od lat przez Marka Niedźwieckiego, która 6 lipca br., będzie nadawana z Kawiarni Wiedeńskiej hotelu Vienna House Amber Baltic.
Jedynka Polskie Radio relacjonuje wydarzenia festiwalowe, w audycjach „Lato z Radiem”, w aktualnościach oraz programie „Kultura”, emitowanym po godz. 22:00.
Regionalnym przedstawicielem mediów radiowych, obecnym na Festiwalu Gwiazd, jest Polskie Radio Szczecin, które dla swoich słuchaczy, w sobotę 7 lipca, poprowadzi program na żywo. Namiot Polskiego Radia Szczecin usytuowany jest na skwerze rekreacyjnym przy Alei Gwiazd.
Patronat medialnym nad festiwalem objęły również Flesz, Party oraz Interia. Wato podkreślić aktywny udział naszych lokalnych mediów: portali internetowych, przedstawicieli prasy i telewizji. Dzięki tak dużej i różnorodnej obecności mediów festiwal jest dostępny dla każdego.

Anetta Czyżak
UM Międzyzdroje

TOP
X