24. FESTIWAL GWIAZD NA START!

Konferencją prasową o godz. 13:00, w nowej odsłonie hotelu Vienna House Amber Baltic, rozpocznie się 24. Festiwal Gwiazd w Międzyzdrojach. Organizatorzy, jak co roku, starają się zaskoczyć sympatyków festiwalu wprowadzonymi do programu nowościami. W tym roku po raz pierwszy w historii festiwalu mamy przyjemność zaprosić Państwa na spotkanie z Teatrem Polskiego Radia. Dzisiaj o godzinie 15:00 w kinie Eva zaprezentujemy słuchowisko Wojciecha Tomczyka  pt. „Wielka Improwizacja”. Wprowadzenie do słuchowiska przygotowała redaktor Barbara Marcinik (Trójka – Polskie Radio). Spotkania z teatrem Polskiego Radia oraz letnie wieczorne koncerty  przy Alei Gwiazd są bezpłatne. 

O godz. 16:00 i 19:00 w sali teatralnej MDK spektakl w reżyserii Artura Barcisia  pt. „Nerwica natręctw”. Sztuka ta jest śmieszna, ale nie banalna; miła w odbiorze, ale nie nazbyt prosta; komediowa, jednak ukazująca dobry warsztat aktorski; wreszcie bawiąca do rozpuku, ale i pouczająca. Ostatnie bilety na spektakl dostępne są w Informacji Turystycznej MDK na promenadzie. Cena biletu 60 zł.

 O godz. 17:00 w hotelu Vienna House Amber Baltic recital „W drodze pod wiatr”  Krystyny Tkacz, która jak sama o sobie mówi „jest aktorką śpiewającą a nie aktorką -piosenkarką". Po recitalu spotkanie autorskie z aktorką.   

A dla koneserów utworów Jerzego Petersburskiego i Wadysława Szpilmana prawdziwa uczta, koncert otwarcia pt.” Nie ma szczęścia bez miłości”. W oryginalnych aranżacjach o godz. 21:00 na scenie przy Alei Gwiazd o szczęściu i miłości zaśpiewają min. Katarzyna Cerekwicka i Kuba Badach.  

Zapraszamy!!!

Anetta Czyżak

UM Międzyzdroje

TOP
X