FESTIWAL GWIAZD 2022 MIĘDZYZDROJE

1-3 lipca i przez prawie całe wakacje!


Festiwal Gwiazd w Międzyzdrojach 2022 powraca!

Gdzie? Oczywiście w Międzyzdrojach! W Międzynarodowym Domu Kultury, w Kinie Eva, przy Promenadzie Gwiazd i w kilku innych miejscach.

Kiedy? 1-3 lipca, a kolejne imprezy towarzyszące: 22-24 lipca oraz 5-7, 26-28 sierpnia 2022 roku.

Dla kogo? Dla każdego, kto kocha Międzyzdroje, sztukę, kino, teatr, wakacje z gwiazdami!

Dyrektor artystyczny: Olaf Lubaszenko, aktor, reżyser, producent.

Organizator: Gmina Międzyzdroje oraz Międzynarodowy Dom Kultury

Z radością i dumą ogłaszamy, że…

Po dwuletniej przerwie, wywołanej pandemią, oto wreszcie powraca jedyny w swoim rodzaju, uwielbiany przez artystów, publiczność i media- FESTIWAL GWIAZD W MIĘDZYZDROJACH.

To wyjątkowa edycja, bo już 25. Także dlatego odbędzie się pod patronatem osoby wyjątkowej: Krzysztofa Kieślowskiego, wybitnego polskiego reżysera, znanego na całym świecie.

W tym roku Festiwal Gwiazd przybiera nową formułę: odbędzie się, jak tradycja każe, w pierwszy weekend lipca, czyli 1-3 lipca 2022 roku, ale poza tym zapraszamy naszą wspaniałą publiczność także na trzy wakacyjne weekendy festiwalowe, w lipcu i sierpniu.

Stopniowo będziemy podawać Państwu szczegóły: daty i nazwiska popularnych, bardzo lubianych artystów, którzy do nas przyjadą.

Na razie możemy ujawnić, że już 2 lipca, w sobotę, odbędzie się kolejna edycja odciskania dłoni w Alei Gwiazd. Do tej pory swoje odciski pozostawiły dziesiątki artystów, z Bogusławem Lindą, Magdą Różczką, Olafem Lubaszenko, Anną Przybylską, Magdą Zawadzką i innymi na czele…

Kto odciśnie dłonie w tym roku? Na razie pozostaje to tajemnicą!

Na pewno czeka Was mnóstwo atrakcji: koncerty, spektakle, projekcje filmów, warsztaty artystyczne, mnóstwo spotkań z gwiazdami, sesje autografowe i ciepłe oraz zabawne wspomnienia z poprzednich Festiwali… A wśród naszych tegorocznych festiwalowych gości, którzy zaprezentują się przed międzyzdrojską publicznością, jak zawsze wspaniałe postacie świata kultury.

 

Do zobaczenia w Międzyzdrojach!

Czekamy na Was. 

TOP
X