FESTIWAL GWIAZD 2022

Zostały już tylko dwa tygodnie do wielkiego powrotu.

FESTIWAL GWIAZD 2022 r.

Zostały już tylko dwa tygodnie do wielkiego powrotu.
Festiwal Gwiazd po trzyletniej przerwie nadchodzi z potrójną mocą!
Startujemy 1 lipca i powoli ujawniamy Wam atrakcje, które dla Was szykujemy!
Pamiętacie o Festiwalu Gwiazd. Piszecie do nas, interesujecie się. Dziękujemy.
To jest miód na nasze Festiwalowe serca! Pamiętajcie, że bez Was- bez naszej widowni i mediów, a także bez gości- nasz Festiwal nie miałby sensu.
W Waszych komentarzach i wiadomościach prywatnych pojawiają się proponowane nazwiska gwiazd, które odcisną dłonie na Promenadzie Gwiazd w Międzyzdrojach 2 lipca tego roku, podczas wielkiej gali, dostępnej dla wszystkich.
Parę osób typowało aktorkę i wokalistkę, Joannę Trzepiecińską.
I co?
Tak, mieliście rację!
Wielką popularność przyniosła jej rola Alicji w ukochanym serialu Polaków, „Rodzina zastępcza”. Gościnnie grała także w serialach „Na dobre i na złe”, „Plebania”, „Anioł Stróż” itd. Pamiętamy także jej brawurowe role z takich filmach, jak: „Sztuka kochania” Jacka Bromskiego, „Nad rzeką, której nie ma” Andrzeja Barańskiego (za co otrzymała nominację do Złotych Lwów na Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni), „Obywatel świata” Rolanda Rowińskiego czy „Papierowe małżeństwo” Krzysztofa Langa. A teraz, dla równowagi możemy Wam ujawnić, że kolejnym artystą, który wraz z Panią Joanną odciśnie dłoń. Jest to Przemysław Sadowski, aktor filmowy, teatralny i telewizyjny. Widownia ceni go za role w popularnych, lubianych serialach, m.in.: „Samo życie”, „Fala zbrodni”, „Pensjonat pod Różą”, „Magda M.”, „Londyńczycy”, „Czas honoru”, „Przyjaciółki”, „Echo serca”. Od 2021 r. Przemysław Sadowski jest także w obsadzie „Pierwszej miłości’, jako dr Jakub Wenerski. A czy wiecie, kto jest autorem słynnych odcisków dłoni, które zdobią trwale Promenadę Gwiazd od 1996 roku? Wtedy to odbył się pierwszy, historyczny już Festiwal Gwiazd w Międzyzdrojach. Dodajmy, że Promenada Gwiazd jest wzorowana na słynnym Holywoodzkim Bulwarze, na którym gwiazdy kina amerykańskiego pozostawiają odciski swoich... stóp, a także na słynnej Alei Gwiazd w Cannes. Autorem odlewu dłoni naszych rodzimych artystów jest Adam Myjak, wybitny rzeźbiarz i pedagog, profesor i rektor Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie. Autor 50 wystaw indywidualnych, krajowych i zagranicznych, który Festiwalowi Gwiazd w Międzyzdrojach pozostaje wierny od samego początku. Jak widać, towarzyszą nam i odwiedzają nas najlepsi!
Kogo jeszcze typujecie w roli artystów, odciskających swoje dłonie w tym roku?
Niebawem ujawnimy wszystkie nazwiska. A będzie ich... sześć!
Do zobaczenia w Międzyzdrojach 1 lipca.
TOP
X