Drodzy Fani Festiwalu Gwiazd

i Międzyzdrojów!

Odliczamy dni do rozpoczęcia naszego wydarzenia, a WY? Czy wiecie, że zostało już tylko 13 dni?!
Tak jest, ruszamy 1lipca wraz z 25-letnim, jubileuszowym Festiwalem Gwiazd w Międzyzdrojach.
Poznaliście już dwie gwiazdy, które odcisną dłonie na Promenadzie Gwiazd w tym roku: Joanna Trzepiecińska oraz Przemysław Sadowski.
Czas na kolejne dwie gwiazdy, a są nimi:
Katarzyna Maciąg i Michał Milowicz!
Dla przypomnienia: Katarzyna Maciąg to aktorka teatralna, filmowa i telewizyjna. Zadebiutowała w filmie „Korowód” u samego Jerzego Stuhra.
Zagrała główne role w popularnych komediach romantycznych: „Randka w ciemno”, „Weselna polka”, „Facet (nie)potrzebny od zaraz”, dzięki którym zyskała sobie wielką sympatię polskiej publiczności. Kolejną falę popularności przyniosła jej rola Basi Jasnyk w serialu „Teraz albo nigdy” (TVN). Za stworzenie postaci Miki (wrażliwej i zaangażowanej pracownicy ośrodka społecznego) w serialu „Głęboka woda” (TVP) otrzymała nominację w kategorii „najlepsza aktorka” podczas 52. Festiwalu Produkcji Telewizyjnej w Monte Carlo. Poza tym zagrała też w tak lubianych przez widzów serialach, jak: „Szpilki na Giewoncie”, „1920.
Wojna i miłość”, „O mnie się nie martw”, „Przyjaciółki” oraz „Ultraviolet”.  Dołączyła też do grona aktorów serialu „Pierwsza miłość”.
Od kilku lat z powodzeniem gra w spektaklach komediowych: „Single i remiksy”, „Single po japońsku” oraz „Akt równoległy” w reż. Olafa Lubaszenki.
Z kolei Michał Milowicz to wokalista, aktor, producent i reżyser filmowy, biznesmen.
Nazywany polskim Elvisem Presleyem. Grał w polskim musicalu „Metro” i to na Broadway’u w 1992 r. Przez kilka lat wcielał się w tytułowa rolę Elvisa, w spektaklu, który sam wymyślił, w reż. Janusza Józefowicza. W Studiu Buffo zagrał też w innych produkcjach, jak „Grosik 2”, „Tyle miłości”, „Niedziela na Głównym” itd.
Karierę filmową rozpoczynał od epizodycznej roli policjanta na planie filmu sensacyjnego Jarosława Żamojdy „Młode wilki” w 1995 r. (film powstał w Międzyzdrojach i w Szczecinie!). Potem wcielał się w role macho w komediach sensacyjnych w reż. Olafa Lubaszenki: „Sztos”, „Chłopaki nie płaczą”, „Poranek kojota”, a także w filmie Juliusza Machulskiego, „Kilerów 2”.
Sympatię publiczności ugruntował rolą Cezarego w sitcomach „Lokatorzy” oraz „Sąsiedzi”.
Mamy jeszcze jedną fantastyczną wiadomość: podczas Festiwalu Gwiazd, 2 lipca, koncert zagra jeden z najpopularniejszych wokalistów w Polsce, czyli... Kamil Bednarek !
Znacie go jako autora tekstów i piosenek, który inspiruje się stylistyką reggae, ale nie tylko. Wydał kilka albumów muzycznych, w tym w kultowej serii "MTV Unplugged". Jest autorem takich hitów, jak: "Cisza', "Chodź, ucieknijmy stąd", "Chwile jak te", "Talizman" (nagrany z Matheo), "Poczuj luz", "Bądź przy mnie" i wielu innych. Był jednym z trenerów w show telewizyjnym "Voice of Poland" w 2019 r.
Wielokrotnie nagradzany, m.in. Eska Music Awards za "Artystę Roku 2017", nominacja MTV Europe Music Awards w kategorii "Najlepszy polski wykonawca".
To nie koniec atrakcji, jakie dla Was szykujemy!
Pamiętajcie. Czekamy na Was od 1 lipca w Międzyzdrojach.
TOP
X