FESTIWAL RAJD ROWEROWY
Z GWIAZDAMI

3 lipca na trasie
Wolin - Międzyzdroje

Drodzy Goście i Artyści Festiwalu Gwiazd 2022!

Znacie już 6 artystów, którzy odcisną dłonie na Promenadzie Gwiazd, już 2 lipca, w sobotę, podczas uroczystej gali w Międzyzdrojach. Są to: Joanna Trzepiecińska, Henryk Talar, Lesław Żurek, Katarzyna Maciąg, Przemysław Sadowski, Michał Milowicz.

Nasz Festiwal to jednak nie tylko świat sztuki, kultury i rozrywki. W zdrowym ciele zdrowy ruch, więc...

Zapraszamy Was również na Festiwalowy Rajd Rowerowy, na trasie Wolin - Międzyzdroje!

Nie macie ze sobą roweru? Zero problemu.

W Międzyzdrojach działa kilka wypożyczalni, a część ośrodków i hoteli oferuje je gościom w cenie noclegu. Mamy nadzieję, że i Turyści, i Gwiazdy Festiwalu ruszą z nami 3 - go lipca, w niedzielę, w jedną z najpiękniejszych w Polsce tras, czyli BLUE VELO. Trasa wiedzie wzdłuż Zalewu Szczecińskiego i obejmuje łącznie 23 km. Nie jest specjalnie wymagająca, więc polecamy ją osobom w różnym wieku.

Kiedy start? 3 lipca, niedziela, o godz. 9:30. Tu prosimy o punktualność!

Gdzie się spotykamy? W Recławiu, w wiosce Słowian i Wikingów Finisz/meta: Międzyzdroje, amfiteatr tuż przy Promenadzie Gwiazd. Na uczestników ok. godz. 12:00 będą czekać, jak to w Międzyzdrojach, wyjątkowe atrakcje: miasteczko rowerowe, zabawy dla dzieci, animacje, malowanie twarzy, możliwość jazdy na bicyklu z asekuracją, bańki mydlane, fotobudka, poczęstunek, oraz konkursy z nagrodami. Zachęcamy także do odwiedzenia stoiska z bardzo pomocną aplikacją rowerową, dot. Pomorza Zachodniego. Tam znajdziecie także potrzebne mapy i informacje o regionie.

Więcej info: https://www.facebook.com/events/755153935481177 Bezpłatne zapisy: https://bit.ly/wolin-międzyzdroje lub mailowo rowery@2event.pl

TOP
X