Spektakl
La Bombe
w drugi weekend

25. Festiwalu Gwiazd

Za niecałe dwa tygodnie, podczas drugiego weekendu w 25. Festiwal Gwiazd w Międzyzdrojach będzie można na scenie teatralnej Międzynarodowe Domu Kultury obejrzeć spektakl pt. " LA BOMBE".
LA BOMBE to prawdziwie BOMBOWA komedia, wspaniali aktorzy, piękna sceneria, muzyka, kostiumy i sceny, które sprawią, że będziecie śmiać się do łez!
Caroline i Stéphane, małżeństwo od dwunastu lat, trójka dzieci, wyjeżdżają na Korsykę do swojego wakacyjnego domu … zdeterminowani, by odpocząć i zakochać się w sobie ponownie po urodzeniu najmłodszego dziecka.
TO NIE BĘDZIE ŁATWE!!!
CAROLINE jest w środku „poporodowej” depresji, staje się zniesmaczona sobą, odczuwa niechęć do otoczenia i rozwija irracjonalną zazdrość.
ALBAN przyjaciel rodziny, zawzięty biegacz, którego właśnie porzuciła żona, krystalizuje wszystkie obawy Caroline.
STÉPHANE sfrustrowany psycholog, rozumie powagę sytuacji, wyprzedza sprawy i z troski o żonę zatrudnia opiekunkę na czas wakacji.
SAM opiekunka zwerbowana ze względu na swoją motywację i fakt bycia dwujęzyczną, przyjeżdża z Londynu do Bastii z całym bagażem… 1,80 m, obwód w pasie 60 cm, miseczka D, włosy spływające na plecy, seksowny akcent… i skrywany sekret.
Atmosfera robi się gorąca, STÉPHANE i ALBAN się gotują, a CAROLINE się przegrzewa… krótko mówiąc, to „BOMBA” w każdym tego słowa znaczeniu!
Sambor Czarnota, Katarzyna Glinka, Marysia Wieczorek, Wojciech Błach

TOP
X