Metoda na wnuczka

Spektakl teatralny
6 sierpnia 2022r.

Zapraszamy na spektakl pt. „Metoda na wnuczka”, który odbędzie się 6 sierpnia 2022 r. o godz. 16:00 i 19:00 w Międzynarodowym Domu Kultury w Międzyzdrojach podczas trzeciego festiwalowego weekendu  25. Festiwalu Gwiazd w Międzyzdrojach. Spektakl w reżyserii Emiliana Kamińskiego to przezabawna komedia z wątkiem kryminalnym w tle. Porządna dawka humoru, cięte riposty i lawina emocji od których dosłownie kręcić się będzie nasza scena!

Danuta wiedzie spokojne życie na emeryturze w swoim przytulnym i nieco oryginalnym apartamencie. Wraz ze swoją przyjaciółką Bożeną, spędzają całe dnie plotkując przy kawie. Danuta, niepoprawna marzycielka, pomiędzy prezentacjami kosmicznie drogich garnków i ściereczek, gra w lotto zmotywowana fantazjami o podróży życia. Bożena natomiast jest jak wino – im starsza tym… mocniejsza. Twardo stąpa po ziemi, choć jest absolutną fanką szybkiej jazdy na hulajnodze.

Co się wydarzy, gdy w jednej chwili, od jednego telefonu, świat nieprzeciętnych emerytek zostanie wywrócony do góry nogami? Czy przyjacielowi z dawnych lat – Ryśkowi, uda się wyciągnąć damy z niezłych tarapatów? Do szalonego tańca z oszustami nieśmiało przygrywać będzie zakochany Mieczysław.

OBSADA: Dorota Kamińska, Aldona Jankowska, Robert Rozmus, Agnieszka Wielgosz, Marek Sadowski.

Spektakl jest wyłącznie dla widzów dorosłych !

Bilety do nabycia w Międzynarodowym Domu Kultury, ul. Bohaterów Warszawy 20 w Międzyzdrojach  Cena biletu: 80 zł, z Międzyzdrojską Kartą Mieszkańca: 40 zł lub do nabycia przez www.ebilet.pl:

https://sklep.ebilet.pl/108649341010313247  
https://sklep.ebilet.pl/108649341010313248

Zapraszamy serdecznie

Międzynarodowy Dom Kultury
w Międzyzdrojach

TOP
X