Spektakl
"Prezent urodzinowy"


Spektakl „Prezent urodzinowy” w Międzyzdrojach
Zapraszamy na spektakl pt. „Prezent urodzinowy”, który odbędzie się 27 sierpnia 2022 r. o godz. 16:00 i 19:00 w Międzynarodowym Domu Kultury w Międzyzdrojach podczas czwartego i ostatniego festiwalowego weekendu 25. Festiwalu Gwiazd w Międzyzdrojach.
Komedia w reżyserii Jerzego Bończaka to niezwykłe przedstawienie pełne zabawnych intryg, które doprowadzają widzów do łez. Akcja rozgrywa się w londyńskim hotelu, który miał być miejscem spotkania dwóch par. Na skutek pewnego zbiegu okoliczności dochodzi do pomyłki – jest ona punktem zapalnym całej historii. Rodzi to wiele nieporozumień, przy których kelner Tony zaczyna tracić kontrolę nad sytuacją i pomaga nie do końca tak, jak zakładał plan. Czy goście zorientują się, że coś jest nie tak? Jaki będzie tego finał? Ta pomysłowa komedia autorstwa Robina Hawdona to spektakl, który trzeba zobaczyć na własne oczy! Nie może Cię zabraknąć!
OBSADA: Lesław Żurek, Katarzyna Pakosińska, Tomasz Dedek, Dominika Kryszczyńska,
Bilety do nabycia w Międzynarodowym Domu Kultury, ul. Bohaterów Warszawy 20 w Międzyzdrojach Cena biletu: 80 zł, z Międzyzdrojską Kartą Mieszkańca: 40 zł lub do nabycia przez www.ebilet.pl:

TOP
X