PRZED NAMI CZWARTY WEEKND FESTIWALU

Szanowni Goście, Mieszkańcy Międzyzdrojów, Artyści i przedstawiciele Mediów!

Przed nami ostatni już weekend 25-go Festiwalu Gwiazd, który po raz pierwszy w swej historii był tak długi. Oznacza to rekordową ilość zaproszonych do Międzyzdrojów gwiazd, zagranych spektakli, koncertów i wydarzeń.
Ale wciąż nie zwalniamy tempa!
Od piątku do niedzieli, czyli od 26 do 28 sierpnia, zapraszamy Was serdecznie na kolejną porcję wydarzeń kulturalno- rozrywkowych. Wraz z towarzyszącymi nam w ten weekend artystami i najbardziej znanymi w Polsce aktorami.
Gotowi? Zobaczcie, co nas jeszcze czeka:

Już w piątek 26 sierpnia o godz. 13 przy Alei Gwiazd odbędzie się konferencja prasowa, podsumowująca tegoroczny Festiwal Gwiazd, z udziałem przedstawicieli miasta, organizatorów oraz aktorów (ich nazwiska to na razie niespodzianka...).
Porozmawiamy także o brawurowym spektaklu pt. „Dobrze się kłamie”, w którym gra plejada gwiazd: Olga Bołądź, Katarzyna Kwiatkowska, Szymon Bobrowski, Piotr Grabowski, Przemysław Sadowski, Marcin Hycnar. Oni wszyscy przyjeżdżają do Międzyzdrojów.

Spektakl ten zostanie zagrany dwa razy w Międzynarodowym Domu Kultury, 26 sierpnia w piątek, o godz. 16 i 19. Uwaga, są jeszcze ostatnie bilety! Do kupienia w kasie MDK (cena: 80 zł, dla mieszkańców Międzyzdrojów specjalna cena: 40 zł), a także na platformie e-bilet.pl .

W sobotę 27 sierpnia od godz. 13 przy Alei Gwiazd zapraszamy na sesje autografowe, zaś o godz. 14 odbędzie się Debata o Międzyzdrojach i Festiwalu Gwiazd, również z udziałem
artystów i organizatorów.

Tego dnia, 27 sierpnia, zagramy w MDK dwukrotnie (o godz. 16 i 19) spektakl pt. „Prezent urodzinowy”. Na scenie pojawią się ulubieńcy publiczności: Lesław Żurek, Katarzyna Pakosińska, Tomasz Dedek, Dominika Kryszczyńska i Waldemar Obłoza.
Są jeszcze ostatnie bilety: do nabycia w kasach MDK oraz na e-bilet.pl .

A w niedzielę 28 sierpnia o godz. 16 w kinie Eva, w ramach „Spotkania z filmami Kieślowskiego” zaprezentujemy seans „Przypadek”, w którym zagrali Bogusław Linda, Tadeusz Łomnicki, Marzena Trybała i Zbigniew Zapasiewicz. Wstęp wolny.

Czekamy na Was! Do zobaczenia!

TOP
X