lipiec, 2023

08lip19:00“Niepamięć"Spektakl teatralny19:00 Międzynarodowy Dom Kultury w Międzyzdrojach, Bohaterów Warszawy 20 Organizator: Międzynarodowy Dom Kultury w Międzyzdrojach Rodzaj wydarzenia:Spektakl

Opis wydarzenia

Cena biletu: 80 zł
Cena biletu z Międzyzdrojską Kartą Mieszkańca: 40 zł

Obsada:

  • Karolina Gorczyca,
  • Rafał Królikowski,
  • Magdalena Kumorek,
  • Marcin Korcz,
  • Krystian Pesta

Niepamięć to nowy spektakl stworzony w koprodukcji warszawskiego Teatru Garnizon Sztuki oraz Teatru im. Stefana Jaracza w Łodzi. W obsadzie sami znakomici aktorzy, a wśród nich: Agnieszka WIĘDŁOCHA / Karolina GORCZYCA, Magdalena KUMOREK, Rafał KRÓLIKOWSKI / Krzysztof CZECZOT, Marcin KORCZ, Krystian PESTA. Autorem sztuki jest Marek Modzelewski, a reżyserem Piotr Ratajczak.

Popularny i wielokrotnie nagradzany.

Aktor.

Człowiek sukcesu.

Celebryta.

Z piękną żoną

i poukładanym życiem.

Zwykła, niezobowiązująca kolacja z Byłą i jej nowym chłopakiem nie może przecież tego zmienić!

Czyżby?

Zapraszamy na przewrotną, pełną błyskotliwych dialogów tragikomedię najmodniejszego polskiego dramaturga współczesnego: Marka Modzelewskiego. To zaskakująca, trzymająca w napięciu historia o relacjach międzyludzkich, zaufaniu i rachunku jaki życie wystawi każdemu prędzej, czy później.

Czy da się ROZLICZYĆ PRZESZŁOŚĆ?

Niewinne wspomnienia i refleksje nad dawnym życiem otworzą niezabliźnione rany, które bolą po wielu latach – nawet jeśli nie do końca wiemy, czy wspomnienia te są prawdziwe.

Bo czymże tak naprawdę jest pamięć? To zdolność przechowywania w mózgu naszych wspomnień, wydarzeń z naszego życia, osób, rzeczy.
Zapamiętywanie, to cała masa licznych działań, które świadomie lub nieświadomie uruchamiamy. Czasem przywołując coś z pamięci mylimy fakty z naszymi fantazjami lub reinterpretujemy wydarzenia w celu ochrony naszych emocji.

Czasem wypieramy informacje, których nie chcemy pamiętać, bo są dla nas bolesne.

Przeszłość powróci z tak mocnym akcentem, że dotychczasowe życie naszych bohaterów okaże się kruchą i łatwą do zniszczenia konstrukcją. A emocji, podczas całego przedstawienia na pewno nie zabraknie.

UWAGA!

Spektakl przeznaczony jest głównie dla widzów od 16 roku życia.

Tematyka dotyka problemu przemocy seksualnej. 

Więcej

TOP
X