lipiec, 2023

06lip16:00“Petarda”Spektakl teatralny16:00 Międzynarodowy Dom Kultury w Międzyzdrojach, Bohaterów Warszawy 20 Organizator: Międzynarodowy Dom Kultury w Międzyzdrojach Rodzaj wydarzenia:Spektakl

Opis wydarzenia

Cena biletu: 80 zł
Cena biletu z Międzyzdrojską Kartą Mieszkańca: 40 zł

Obsada:

  • Andżelika Piechowiak,
  • Dominika Kryszczyńska,
  • Justyna Sieńczyłło,
  • Jacek Kopczyński,
  • Robert Rozmus,
  • Andrzej Deskur

Uroczy domek w górach, szampan, truskawki, piękna kobieta obok- czyż można lepiej przywitać Nowy Rok? Roman, biznesman i playboy (Robert Rozmus/ Tomasz Schimschainer) miał wszystko idealnie zaplanowane, ale namiętną schadzkę z ponętną, choć niezbyt rozgarniętą Sandrusią (Dominika Kryszczyńska/ Paulina Lasota) przerywa mu lawina nieoczekiwanych zdarzeń i kłopotliwych gości. Zaczyna się od pary przypadkowych włamywaczy, sprytnej i rezolutnej Malwinki (Anna Jarosik/ Andżelika Piechowiak) oraz przebiegłego kombinatora Zbysia (Andrzej Deskur/ Jacek Kopczyński), a kończy na wizycie bardzo wkurzonej i religijnej żony (Anna Korcz/ Justyna Sieńczyłło), szukającej dowodów na zdradę męża z pomocą adwokata, detektywa i fotografa amatora w jednym, Alfreda Pszczółki (Marek Kaliszuk/ Lesław Żurek).

Kiedy cała ta grupka znajdzie się pod jednym dachem zacznie się niezłe zamieszanie, pełne humoru i dynamicznych zwrotów akcji. Nie zabraknie nawet arabskiego szejka i syren znad Bałtyku. „Petarda” to przezabawna farsa w reżyserii mistrza gatunku Jerzego Bończaka, która rozbawi Was do łez i dobitnie pokaże, że nie ma takiej trudnej sytuacji, z której przy odrobinie sprytu nie dałoby się wybrnąć!

Więcej

TOP
X