Reżyseria - Maria SEWERYN, Autorka - Kristen DE SILVA, Tłumaczenie - Elżbieta WOŹNIAKScenografia
Opis wydarzenia
Reżyseria – Maria SEWERYN, Autorka – Kristen DE SILVA, Tłumaczenie – Elżbieta WOŹNIAK Scenografia i kostiumy – Zuzanna MARKIEWICZ, Muzyka – Marcin PIĘKOS, Zdjęcia – Marta JAMIŃSKA, Produkcja – Joanna CYWIŃSKA Obsada – Renata DANCEWICZ, Lucyna MALEC, Małgorzata KOCIK, Mateusz RZEŹNICZAK
„Tam gdzie Ty” to arcyzabawna, inteligenta i ciepła komedia, której fabuła gęstnieje od sekretów. Siostry Glenda (Renata Dancewicz) i Suzanne (Lucyna Malec) od trzydziestu lat żyją spokojnie w uroczym domku na wyspie, codziennie próbując godzić skrajnie różne temperamenty. Glenda jest uśmiechnięta i pracowita, czuła i dowcipna. Suzanne jest jej przeciwieństwem – żywiołowa i porywcza, nierzadko krytyczna i kontrolująca. Mimo różnic siostry są sobie oddane.
Obserwatorem ich życia jest Patrick (Mateusz Rzeźniczak) – lekarz weterynarii, którego młodość, uroda, dobre serce i życiowa naiwność wzbudzają zachwyt w dojrzałych kobietach. Siostry uwielbiają spędzać czas w jego towarzystwie; kuszą go łakociami i wciągają do pomocy przy pracach domowych.
Letnie dni pełne śmiechu i plotek o życiu mieszkańców wyspy przerwie nagła wizyta Beth (Małgorzata Kocik) – córki Suzanne, lekarki z Toronto. Nieporozumieniom i sprzeczkom będą towarzyszyć najróżniejsze incydenty, w tym ślub byłej narzeczonej Patricka, trudne wyznania, nagłe zauroczenia, bolesne konfrontacje z rzeczywistością i rodzące się uczucie. To wszystko na zawsze odmieni losy bohaterów „Tam gdzie Ty” to pełna emocji, wzruszająca i zaskakująca komedia o trudnościach w porozumiewaniu się z bliskimi. Spektakl o miłości i wielu jej wcieleniach oraz o powrotach do ludzi, których się kocha – bo miłość chce być zawsze „Tam gdzie Ty”.